6891fdccc5519b02d9247a15 TNY265PN-Power Integrations-Voltage Regulator, AC to DC Converter, Flyback, 85 VAC to 265 VAC, 11 W, -40 to 150 °C, DIP-8B https://www.tenettech.com/s/59c9e4669bd3e7c70c5f5e6c/6891fdcec5519b02d9247a17/product-jpeg-1.jpg
TNY265PN-Power Integrations-Voltage Regulator, AC to DC Converter, Flyback, 85 VAC to 265 VAC, 11 W, -40 to 150 °C, DIP-8B
Note: Images for reference only.
Specifications:
For detailed specifications, please refer to datasheet in Attachments.
Package Includes:
1 x TNY265PN-Power Integrations-Voltage Regulator, AC to DC Converter, Flyback, 85 VAC to 265 VAC, 11 W, -40 to 150 °C, DIP-8B
TT-RB-R192078
1 1
Sku: TT-RB-R192078
Description of product
Specifications:
Package Includes: