6899c8f0e4366b214cfec334 TFM201610ALM-2R2MTAA-TDK-1.9A 2.2uH ±20% 2.6A 130mΩ SMD,1.6x2mm Inductors (SMD) ROHS https://www.tenettech.com/s/59c9e4669bd3e7c70c5f5e6c/6899c8f1e4366b214cfec336/smd_indcutor_3.jpg
TFM201610ALM-2R2MTAA-TDK-1.9A 2.2uH ±20% 2.6A 130mΩ SMD,1.6x2mm Inductors (SMD) ROHS.1.9A 2.2uH ±20% 2.6A 130mΩ SMD,1.6x2mm Inductors (SMD) ROHS
Note: Images for reference only.
Specifications:
For detailed specifications, please refer to datasheet in Attachments.
Package Includes:
1 x TFM201610ALM-2R2MTAA-TDK-1.9A 2.2uH ±20% 2.6A 130mΩ SMD,1.6x2mm Inductors (SMD) ROHS
TT-RB-R172527
1 1
TFM201610ALM-2R2MTAA-TDK-1.9A 2.2uH ±20% 2.6A 130mΩ SMD,1.6x2mm Inductors (SMD) ROHS
Sku: TT-RB-R172527
Description of product
Specifications:
Package Includes: