PROBE CURRENT 30A 50MHZ
Product Attributes:
SeriesCP
Product StatusActive
TypeCurrent Meter, Clamp/Probe (Add On)
SpecificationsMeasures AC, DC Current to 30A
RatingsCAT I 300V
TT-DKEY-CP030A-ND
in stockINR 664721.6849999999
Teledyne LeCroy
1 1
Teledyne LeCroy CP030A-ND
Teledyne LeCroy CP030A-ND
Sku: TT-DKEY-CP030A-ND
Description of product
PROBE CURRENT 30A 50MHZ
Product Attributes:
SeriesCP
Product StatusActive
RatingsCAT I 300V