BALUN 2.3GHZ-2.39GHZ 50/50 1008
Product Attributes:
Series -
Product Status Active
Frequency Range 2.3GHz ~ 2.39GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced 50 / 50Ohm
Phase Difference 180° ±10°
Insertion Loss (Max) 3.2dB
Return Loss (Min) 11.73dB
Package / Case 1008 (2520 Metric), 6 PC Pad
Mounting Type Surface Mount
TT-DKEY-712-2345FB39A0050001ETR-ND,712-2345FB39A0050001ECT-ND,712-2345FB39A0050001EDKR-ND
Johanson Technology Inc.
1 1
Sku: TT-DKEY-712-2345FB39A0050001ETR-ND,712-2345FB39A0050001ECT-ND,712-2345FB39A0050001EDKR-ND
Description of product
Product Attributes:
Series -
Product Status Active