BALUN 1.7GHZ-2GHZ 50/50 0805
Product Attributes:
Series 1850
Product Status Active
Frequency Range 1.7GHz ~ 2GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced 50 / 50Ohm
Phase Difference 180° ±10°
Insertion Loss (Max) 1.0dB
Return Loss (Min) 9.5dB
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Mounting Type Surface Mount
TT-DKEY-712-1850BL15B0050001ETR-ND,712-1850BL15B0050001ECT-ND,712-1850BL15B0050001EDKR-ND
Johanson Technology Inc.
1 1
Sku: TT-DKEY-712-1850BL15B0050001ETR-ND,712-1850BL15B0050001ECT-ND,712-1850BL15B0050001EDKR-ND
Description of product
BALUN 1.7GHZ-2GHZ 50/50 0805
Product Attributes:
Series 1850
Product Status Active
Frequency Range 1.7GHz ~ 2GHz