ATV320 CP DRIVE IP20 -1.5HP-200/
Product Attributes:
Series Altivar
Product Status Active
Mounting Type Chassis Mount
Number of Motors 1
Voltage - Load 200 ~ 240V
Current - Output 6.9A
Wattage - Load 1.1 kW
Voltage - Supply -
Interface CAN
Features -
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Approval Agency -
Ingress Protection -
TT-DKEY-4008-ATV320U11M3C-ND
Schneider Electric
1 1
Schneider Electric 4008-ATV320U11M3C-ND
Sku: TT-DKEY-4008-ATV320U11M3C-ND
Description of product
Product Attributes:
Series Altivar
Product Status Active
Mounting Type Chassis Mount
Number of Motors 1
Voltage - Load 200 ~ 240V
Current - Output 6.9A
Wattage - Load 1.1 kW
Voltage - Supply -
Interface CAN