SSD 8GB M.2 MODULE SLC SATA 3.3V
Product Attributes:
Series H300
Product Status Active
Memory Size 8GB
Memory Type Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Form Factor M.2 Module
Speed - Read 255MB/s
Speed - Write 50MB/s
Voltage - Supply 3.3V
Type SATA
Current - Max 315mA
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Weight -
Size / Dimension 42.00mm x 22.00mm x 3.20mm
TT-DKEY-3247-MB08TLJF5-42000-D-ND
Delkin Devices, Inc.
1 1
Delkin Devices, Inc. 3247-MB08TLJF5-42000-D-ND
Sku: TT-DKEY-3247-MB08TLJF5-42000-D-ND
Description of product
Product Attributes:
Series H300
Product Status Active
Memory Size 8GB
Form Factor M.2 Module
Speed - Read 255MB/s
Speed - Write 50MB/s
Voltage - Supply 3.3V
Type SATA
Current - Max 315mA
Weight -