LTCC BALUN BPF, 3150 - 4150 MHZ
Product Attributes:
Series -
Product Status Active
Frequency Range 3.15GHz ~ 4.15GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced 2:1
Phase Difference 13°
Insertion Loss (Max) 4dB
Return Loss (Min) 8.5dB
Package / Case 0805 (2012 Metric), 8 PC Pad
Mounting Type Surface Mount
TT-DKEY-3157-BBFCG2-3650+TR-ND,3157-BBFCG2-3650+CT-ND,3157-BBFCG2-3650+DKR-ND
Mini-Circuits
1 1
Mini-Circuits 3157-BBFCG2-3650+TR-ND,3157-BBFCG2-3650+CT-ND,3157-BBFCG2-3650+DKR-ND
Sku: TT-DKEY-3157-BBFCG2-3650+TR-ND,3157-BBFCG2-3650+CT-ND,3157-BBFCG2-3650+DKR-ND
Description of product
Product Attributes:
Series -
Product Status Active