SSD 32GB 2.5" SLC SATA III 5V
Product Attributes:
Series ACHIEVER
Product Status Active
Memory Size 32GB
Memory Type Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Form Factor 2.5"
Speed - Read 510MB/s
Speed - Write 430MB/s
Voltage - Supply 5V
Type SATA III
Current - Max -
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Weight -
Size / Dimension 100.00mm x 69.85mm x 7.00mm
TT-DKEY-3052-FSSB032GSS-M100-ND
Flexxon Pte Ltd
1 1
Flexxon Pte Ltd 3052-FSSB032GSS-M100-ND
Sku: TT-DKEY-3052-FSSB032GSS-M100-ND
Description of product
SSD 32GB 2.5" SLC SATA III 5V
Product Attributes:
Series ACHIEVER
Product Status Active
Memory Size 32GB
Form Factor 2.5"
Speed - Read 510MB/s
Speed - Write 430MB/s
Voltage - Supply 5V
Type SATA III
Current - Max -
Weight -