RemotePro 8W Cont Pwr Solar Pwr
Product Attributes:
Series RPPL
Product Status Active
Power (Watts) - Max 8 W
Current @ Pmpp -
Voltage @ Pmpp 12 V
Voltage - Open Circuit -
Operating Temperature -30°C ~ 60°C
Package / Case Cells
Size / Dimension 26.000" L x 16.000" W (660.40mm x 406.40mm)
TT-DKEY-2414-RPPL12-36-35-ND
Tycon Systems Inc.
1 1
Tycon Systems Inc. 2414-RPPL12-36-35-ND
Sku: TT-DKEY-2414-RPPL12-36-35-ND
Description of product
Product Attributes:
Series RPPL
Product Status Active
Power (Watts) - Max 8 W
Current @ Pmpp -
Voltage @ Pmpp 12 V
Voltage - Open Circuit -
Package / Case Cells