RemotePro 2.5W Cont Remote Pwr S
Product Attributes:
Series RPPL-SM
Product Status Active
Power (Watts) - Max 3.2 W
Current @ Pmpp 20 A
Voltage @ Pmpp 12 V
Voltage - Open Circuit -
Operating Temperature -30°C ~ 60°C
Package / Case Cells
Size / Dimension 14.606" L x 14.000" W (371.00mm x 356.00mm)
TT-DKEY-2414-RPPL12-18-15-ND
Tycon Systems Inc.
1 1
Tycon Systems Inc. 2414-RPPL12-18-15-ND
Sku: TT-DKEY-2414-RPPL12-18-15-ND
Description of product
Product Attributes:
Series RPPL-SM
Product Status Active
Power (Watts) - Max 3.2 W
Current @ Pmpp 20 A
Voltage @ Pmpp 12 V
Voltage - Open Circuit -
Package / Case Cells