BALUN 5.9GHZ-11.7GHZ 50/100 0404
Product Attributes:
SeriesXinger®
Product StatusActive
Frequency Range5.9GHz ~ 11.7GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced50 / 100Ohm
Phase Difference
Insertion Loss (Max)0.8dB
Return Loss (Min)15dB
Package / Case0404 (1010 Metric)
Mounting TypeSurface Mount
TT-DKEY-1173-BD60120N50100AHFTR-ND,1173-BD60120N50100AHFCT-ND,1173-BD60120N50100AHFDKR-ND
in stockINR 262.08
TTM Technologies, Inc.
1 1
Sku: TT-DKEY-1173-BD60120N50100AHFTR-ND,1173-BD60120N50100AHFCT-ND,1173-BD60120N50100AHFDKR-ND
Description of product
Product Attributes:
SeriesXinger®
Product StatusActive