BALUN 12.7-15.4GHZ 50/100 0404
Product Attributes:
Series Xinger®
Product Status Active
Frequency Range 12.7GHz ~ 15.4GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced 50 / 100Ohm
Phase Difference -
Insertion Loss (Max) 1.5dB
Return Loss (Min) 12dB
Package / Case 0404 (1010 Metric)
Mounting Type Surface Mount
TT-DKEY-1173-BD120170N50100AHFTR-ND,1173-BD120170N50100AHFCT-ND,1173-BD120170N50100AHFDKR-ND
TTM Technologies, Inc.
1 1
Sku: TT-DKEY-1173-BD120170N50100AHFTR-ND,1173-BD120170N50100AHFCT-ND,1173-BD120170N50100AHFDKR-ND
Description of product
BALUN 12.7-15.4GHZ 50/100 0404
Product Attributes:
Series Xinger®
Product Status Active