BALUN 900MHZ-2.2GHZ 75/100 0805
Product Attributes:
Series Xinger®
Product Status Active
Frequency Range 900MHz ~ 2.2GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced 75 / 100Ohm
Phase Difference
Insertion Loss (Max) 1.3dB
Return Loss (Min) 12dB
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Mounting Type Surface Mount
TT-DKEY-1173-BD0922J75100AHFTR-ND
TTM Technologies, Inc.
1 1
TTM Technologies, Inc. 1173-BD0922J75100AHFTR-ND
Sku: TT-DKEY-1173-BD0922J75100AHFTR-ND
Description of product
Product Attributes:
Series Xinger®
Product Status Active