IC RF AMP GP 9GHZ-18GHZ 32SMT
Product Attributes:
Series-
Part StatusActive
Frequency9GHz ~ 18GHz
P1dB14dBm
Gain20.5dB
Noise Figure2dB
RF TypeGeneral Purpose
Voltage - Supply2.5V ~ 3.5V
Current - Supply88mA
Test Frequency-
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case32-TFQFN Exposed Pad
Supplier Device Package32-QFN (5x5)
* Image is only ment for representation
TT-DKEY-1127-1050-2-ND
in stockINR 8450.981176
Analog Devices Inc.
1 1
IC RF AMP GP 9GHZ-18GHZ 32SMT
IC RF AMP GP 9GHZ-18GHZ 32SMT
Sku: TT-DKEY-1127-1050-2-ND
Description of product
IC RF AMP GP 9GHZ-18GHZ 32SMT
Product Attributes:
Series-
Part StatusActive
Frequency9GHz ~ 18GHz
P1dB14dBm
Gain20.5dB
Noise Figure2dB
RF TypeGeneral Purpose
Voltage - Supply2.5V ~ 3.5V
Current - Supply88mA