IC RF AMP GP 17GHZ-26GHZ 24SMT
Product Attributes:
Series -
Part Status Active
Frequency 17GHz ~ 26GHz
P1dB 13dBm
Gain 19dB
Noise Figure 2.5dB
RF Type General Purpose
Voltage - Supply 3V
Current - Supply 67mA
Test Frequency -
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 24-TFQFN Exposed Pad
Supplier Device Package 24-QFN (4x4)
* Image is only ment for representation
TT-DKEY-1127-1445-2-ND
Analog Devices Inc.
1 1
IC RF AMP GP 17GHZ-26GHZ 24SMT
Sku: TT-DKEY-1127-1445-2-ND
Description of product
IC RF AMP GP 17GHZ-26GHZ 24SMT
Product Attributes:
Series -
Part Status Active
Frequency 17GHz ~ 26GHz
P1dB 13dBm
Gain 19dB
Noise Figure 2.5dB
RF Type General Purpose
Voltage - Supply 3V
Current - Supply 67mA