DIODE ZENER ARRAY 30V 200MW SMD5
Product Attributes:
Series -
Product Status Active
Configuration 2 Pair Common Anode
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 30 V
Tolerance -
Power - Max 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 23 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If -
Operating Temperature -
Grade -
Qualification -
Mounting Type Surface Mount
Package / Case SC-74A, SOT-753
Supplier Device Package SMD5
Impedance (Max) (Zzt) 200 Ohms
TT-DKEY-FTZ30ET148TR-ND,FTZ30ET148CT-ND,FTZ30ET148DKR-ND
Rohm Semiconductor
1 1
Rohm Semiconductor FTZ30ET148TR-ND,FTZ30ET148CT-ND,FTZ30ET148DKR-ND
Sku: TT-DKEY-FTZ30ET148TR-ND,FTZ30ET148CT-ND,FTZ30ET148DKR-ND
Description of product
Product Attributes:
Series -
Product Status Active
Tolerance -
Power - Max 200 mW
Operating Temperature -
Grade -
Qualification -
Mounting Type Surface Mount
Package / Case SC-74A, SOT-753
Supplier Device Package SMD5
Impedance (Max) (Zzt) 200 Ohms