RF ANT 2.5GHZ WHIP RA MALE 28MM
Product Attributes:
Series -
Part Status Active
RF Family/Standard Bluetooth, WiFi
Frequency Group UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band) 2.5GHz
Frequency Range 2.4GHz ~ 2.5GHz
Antenna Type Whip, Right Angle
Number of Bands 1
VSWR 2
Return Loss -
Gain 0dBi
Power - Max 1 W
Features -
Termination SMA Male
Ingress Protection -
Mounting Type Connector Mount
Height (Max) 1.102" (28.00mm)
Applications Bluetooth, Wi-Fi
TT-DKEY-DELTA25/X/SMAM/S/RA/35-ND
Siretta Ltd
1 1
Siretta Ltd DELTA25/X/SMAM/S/RA/35-ND
Sku: TT-DKEY-DELTA25/X/SMAM/S/RA/35-ND
Description of product
Product Attributes:
Series -
Part Status Active
Frequency (Center/Band) 2.5GHz
Antenna Type Whip, Right Angle
Number of Bands 1
VSWR 2
Return Loss -
Gain 0dBi
Power - Max 1 W
Termination SMA Male
Ingress Protection -
Mounting Type Connector Mount
Height (Max) 1.102" (28.00mm)