FLEX CABLE - AFE10T/AF10/AFE10T
Product Attributes:
Series -
Product Status Active
Contact Termination Solder Tab to Solder Tab
Length 5.00" (127.00mm)
Number of Positions 10
Pitch 0.100" (2.54mm)
TT-DKEY-A9AAT-1005F-ND
TE Connectivity AMP Connectors
1 1
TE Connectivity AMP Connectors A9AAT-1005F-ND
Sku: TT-DKEY-A9AAT-1005F-ND
Description of product
Product Attributes:
Series -
Product Status Active
Length 5.00" (127.00mm)
Number of Positions 10
Pitch 0.100" (2.54mm)