HOOK-UP STRND 30AWG GREEN METER
Cable Type Hook-Up
Wire Gauge 30 AWG
Jacket (Insulation) Diameter 0.031" (0.79mm)
Jacket (Insulation) Thickness 0.009" (0.23mm)
Length Enter Number of Meters in Order Quantity
Voltage 600V
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Jacket Color Green
Qualification -
TT-DKEY-839-30-01797-DS-ND
Tensility International Corp
1 1
Tensility International Corp 839-30-01797-DS-ND
Sku: TT-DKEY-839-30-01797-DS-ND
Description of product
Cable Type Hook-Up
Wire Gauge 30 AWG
Voltage 600V