CABLE FFC/FPC 30POS 1MM 7.99"
Cable Type FFC, FPC
Number of Conductors 30
Pitch 0.039" (1.00mm)
Length 7.992" (203.00mm)
Length - Exposed Ends -
Termination Style Top on Both Sides, Backers on Both Sides
TT-DKEY-609-FF5026-AS203-030-ND
Amphenol ICC (FCI)
1 1
Amphenol ICC (FCI) 609-FF5026-AS203-030-ND
Sku: TT-DKEY-609-FF5026-AS203-030-ND
Description of product
CABLE FFC/FPC 30POS 1MM 7.99"
Cable Type FFC, FPC
Number of Conductors 30
Pitch 0.039" (1.00mm)
Length 7.992" (203.00mm)