CABLE FFC/FPC 22POS 0.5MM 4.02"
Cable Type FFC, FPC
Number of Conductors 22
Pitch 0.020" (0.50mm)
Length 4.016" (102.00mm)
Length - Exposed Ends -
Termination Style Top on Both Sides, Backers on Both Sides
TT-DKEY-609-FF3025-CS102-022-ND
Amphenol ICC (FCI)
1 1
Amphenol ICC (FCI) 609-FF3025-CS102-022-ND
Sku: TT-DKEY-609-FF3025-CS102-022-ND
Description of product
Cable Type FFC, FPC
Number of Conductors 22
Pitch 0.020" (0.50mm)
Length 4.016" (102.00mm)