ATTENUATOR, SMA-M/F, 18GHZ, 50W,
Product Status Active
Attenuation Value 3dB
Frequency Range 0 Hz ~ 18 GHz
Power (Watts) 50W
Impedance 50 Ohms
Package / Case SMA In-Line Module
URL https://www.digikey.com/en/products/detail/amphenol-xma/2082-7550-18-03/25971632
TT-DKEY-5984-2082-7550-18-03-ND
Amphenol XMA
1 1
Amphenol XMA 5984-2082-7550-18-03-ND
Sku: TT-DKEY-5984-2082-7550-18-03-ND
Description of product
Product Status Active
Attenuation Value 3dB
Frequency Range 0 Hz ~ 18 GHz
Power (Watts) 50W
Impedance 50 Ohms