VIBRATION ERM 4MM DC MOTOR
Product Attributes:
Series JYD
Motor Type -
Voltage - Rated 3VDC
RPM 46000 RPM
Torque - Rated (oz-in / mNm) 0.004 / 0.03
Power - Rated -
Encoder Type -
Size / Dimension Round - 0.161" Dia (4.08mm)
Diameter - Shaft 0.028" (0.70mm)
Length - Shaft and Bearing 0.126" (3.20mm)
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) -
Operating Temperature -10°C ~ 50°C
TT-DKEY-5101-JYD0408L320-L30-ND
JIE YI ELECTRONICS LIMITED
1 1
JIE YI ELECTRONICS LIMITED 5101-JYD0408L320-L30-ND
Sku: TT-DKEY-5101-JYD0408L320-L30-ND
Description of product
VIBRATION ERM 4MM DC MOTOR
Product Attributes:
Series JYD
Motor Type -
Voltage - Rated 3VDC
RPM 46000 RPM
Power - Rated -
Encoder Type -