XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
Product Attributes:
Series ECS-3225MVQ MultiVolt™
Type XO (Standard)
Frequency 100 MHz
Function Enable/Disable
Output HCMOS
Voltage - Supply 1.7V ~ 3.6V
Frequency Stability ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 20mA
Ratings AEC-Q200
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 4-SMD, No Lead
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
TT-DKEY-50-ECS-3225MVQ-1000-CN-TR-ND,50-ECS-3225MVQ-1000-CN-CT-ND,50-ECS-3225MVQ-1000-CN-DKR-ND
ECS Inc.
1 1
ECS Inc. 50-ECS-3225MVQ-1000-CN-TR-ND,50-ECS-3225MVQ-1000-CN-CT-ND,50-ECS-3225MVQ-1000-CN-DKR-ND
Sku: TT-DKEY-50-ECS-3225MVQ-1000-CN-TR-ND,50-ECS-3225MVQ-1000-CN-CT-ND,50-ECS-3225MVQ-1000-CN-DKR-ND
Description of product
Product Attributes:
Series ECS-3225MVQ MultiVolt™
Type XO (Standard)
Frequency 100 MHz
Function Enable/Disable
Output HCMOS
Voltage - Supply 1.7V ~ 3.6V
Frequency Stability ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 20mA
Ratings AEC-Q200
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 4-SMD, No Lead