PREMIUM THERMAL PASTE, 3 W/M.K
Product Attributes:
Series 8617A
Product Status Active
Type Non-Silicone Grease
Size / Dimension 10 ml Tube
Usable Temperature Range -
Color -
Thermal Conductivity 3.00W/m-K
Features -
Shelf Life 60 Months
Storage/Refrigeration Temperature 50°F ~ 86°F (10°C ~ 30°C)
TT-DKEY-473-8617A-10ML-ND
MG Chemicals
1 1
MG Chemicals 473-8617A-10ML-ND
Sku: TT-DKEY-473-8617A-10ML-ND
Description of product
PREMIUM THERMAL PASTE, 3 W/M.K
Product Attributes:
Series 8617A
Product Status Active
Type Non-Silicone Grease
Size / Dimension 10 ml Tube
Usable Temperature Range -
Color -
Thermal Conductivity 3.00W/m-K
Shelf Life 60 Months