MULTILAYER DPX FOR WLAN/GPS/5G
Product Attributes:
Series DPX
Product Status Active
Type Diplexer
Frequency Bands (Low / High) 698MHz ~ 2.17GHz / 2.4GHz ~ 5.85GHz
Low Band Attenuation (min / max dB) 25.00dB / 36.00dB
High Band Attenuation (min / max dB) 12.00dB / 23.00dB
Return Loss (Low Band / High Band) 10.0dB / 10.0dB
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Grade -
Qualification -
TT-DKEY-445-DPX205850DT-4054B5TR-ND,445-DPX205850DT-4054B5CT-ND,445-DPX205850DT-4054B5DKR-ND
TDK Corporation
1 1
TDK Corporation 445-DPX205850DT-4054B5TR-ND,445-DPX205850DT-4054B5CT-ND,445-DPX205850DT-4054B5DKR-ND
Sku: TT-DKEY-445-DPX205850DT-4054B5TR-ND,445-DPX205850DT-4054B5CT-ND,445-DPX205850DT-4054B5DKR-ND
Description of product
MULTILAYER DPX FOR WLAN/GPS/5G
Product Attributes:
Series DPX
Product Status Active
Type Diplexer