DC-4GHZ 250W 50OHM BEO CHIP TERM
Function Termination
Frequency 0Hz ~ 4GHz
RF Type General Purpose
Secondary Attributes 250W
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 3838 (9797 Metric)
Supplier Device Package 3838
Grade -
Qualification -
TT-DKEY-4353-TVC3737CT-50R0JN-99TR-ND,4353-TVC3737CT-50R0JN-99CT-ND,4353-TVC3737CT-50R0JN-99DKR-ND
Vishay Barry
Description of product
Function Termination
Frequency 0Hz ~ 4GHz
RF Type General Purpose
Secondary Attributes 250W