DC-2GHZ 60W 50OHM BEO CHIP TERMI
Function Termination
Frequency 0Hz ~ 2GHz
RF Type General Purpose
Secondary Attributes 60W
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 2010 (5025 Metric)
Supplier Device Package 2010
Description of product
Function Termination
Frequency 0Hz ~ 2GHz
RF Type General Purpose
Secondary Attributes 60W