MAGNET 1.969"D X 0.236"THICK CYL
Product Attributes:
Series -
Product Status Active
Shape Cylindrical
Magnetization -
Material -
Finish Nickel (Ni)
Grade -
Gauss Strength -
Size 1.969" Dia x 0.236" H (50.00mm x 6.00mm)
Operating Temperature -
TT-DKEY-4307-M52171/50ARM-ND
Eclipse Magnetics Ltd
1 1
Eclipse Magnetics Ltd 4307-M52171/50ARM-ND
Sku: TT-DKEY-4307-M52171/50ARM-ND
Description of product
Product Attributes:
Series -
Product Status Active
Shape Cylindrical
Magnetization -
Material -
Finish Nickel (Ni)
Grade -
Gauss Strength -