TERMINATION FLANGLESS 50 OHM SMD
Product Status Active
Function Termination
Frequency 0Hz ~ 6GHz
RF Type DCS, GSM, PCS
Secondary Attributes -
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 2-SMD, No Lead
Supplier Device Package SMD
Grade -
Qualification -
TT-DKEY-4244-C8A50Z4BTR-ND,4244-C8A50Z4BCT-ND,4244-C8A50Z4BDKR-ND
TTM Technologies, Inc.
1 1
TTM Technologies, Inc. 4244-C8A50Z4BTR-ND,4244-C8A50Z4BCT-ND,4244-C8A50Z4BDKR-ND
Sku: TT-DKEY-4244-C8A50Z4BTR-ND,4244-C8A50Z4BCT-ND,4244-C8A50Z4BDKR-ND
Description of product
Product Status Active
Function Termination
Frequency 0Hz ~ 6GHz