TERMINATION 200W 2.2GHZ 50OHM
Product Status Active
Function Termination
Frequency 0Hz ~ 2.2GHz
RF Type DCS, GSM, PCS
Secondary Attributes 200W
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 2-SMD, No Lead
Supplier Device Package SMD
Grade -
Qualification -
TT-DKEY-4244-C200N50Z4TR-ND,4244-C200N50Z4CT-ND,4244-C200N50Z4DKR-ND
TTM Technologies, Inc.
1 1
TTM Technologies, Inc. 4244-C200N50Z4TR-ND,4244-C200N50Z4CT-ND,4244-C200N50Z4DKR-ND
Sku: TT-DKEY-4244-C200N50Z4TR-ND,4244-C200N50Z4CT-ND,4244-C200N50Z4DKR-ND
Description of product
TERMINATION 200W 2.2GHZ 50OHM
Product Status Active
Function Termination
Frequency 0Hz ~ 2.2GHz
RF Type DCS, GSM, PCS
Secondary Attributes 200W