LINE REACTOR 230V 34A
Product Attributes:
Series FINFF230
Usage -
Specifications 230V, 7.5kW, 34A, 0.64mH
TT-DKEY-4058-FF00P6400340837-ND
Enerdoor
1 1
Enerdoor 4058-FF00P6400340837-ND
Sku: TT-DKEY-4058-FF00P6400340837-ND
Description of product
LINE REACTOR 230V 34A
Product Attributes:
Series FINFF230
Usage -