LINE REACTOR 480V 27A
Product Attributes:
Series FINFF480
Usage -
Specifications 480V, 14.9kW, 27A, 1.3mH
TT-DKEY-4058-FF001P300270987-ND
Enerdoor
1 1
Enerdoor 4058-FF001P300270987-ND
Sku: TT-DKEY-4058-FF001P300270987-ND
Description of product
LINE REACTOR 480V 27A
Product Attributes:
Series FINFF480
Usage -