7MM DC ELECTRIC WATERPROOF MOTOR
Product Attributes:
Series -
Product Status Active
Type -
Function Vibration, ERM
Motor Type Brushed
Voltage - Rated 3VDC
RPM -
Torque - Rated (oz-in / mNm) -
Power - Rated -
Encoder Type -
Size / Dimension -
Diameter - Shaft 0.295" (7.50mm)
Length - Shaft and Bearing 0.945" (24.00mm)
Mounting Hole Spacing -
Termination Style Wire Leads
Features -
Gear Reduction Ratio -
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) -
Operating Temperature -
TT-DKEY-4052-IND-YZ0716L25-2955T-ND
INEED MOTOR
1 1
INEED MOTOR 4052-IND-YZ0716L25-2955T-ND
Sku: TT-DKEY-4052-IND-YZ0716L25-2955T-ND
Description of product
Product Attributes:
Series -
Product Status Active
Type -
Function Vibration, ERM
Motor Type Brushed
Voltage - Rated 3VDC
RPM -
Torque - Rated (oz-in / mNm) -
Power - Rated -
Encoder Type -
Size / Dimension -