VIBRATION MOUNT 4.3MM DIA
Product Attributes:
Series -
Product Status Active
Fan Accessory Type Fastener, Rubber
Fits Fan Size For Fans with 4.3mm Dia Hole
Length 0.270" (6.86mm)
TT-DKEY-381-2709-ND
ebm-papst Inc.
1 1
ebm-papst Inc. 381-2709-ND
Sku: TT-DKEY-381-2709-ND
Description of product
VIBRATION MOUNT 4.3MM DIA
Product Attributes:
Series -
Product Status Active
Length 0.270" (6.86mm)