MULTILAYER DIPLEXER, 2400~2500/5
Product Attributes:
SeriesSLFD
Product StatusActive
TypeDiplexer
Frequency Bands (Low / High)2.4GHz ~ 2.4GHz / 5.15GHz ~ 5.95GHz
Low Band Attenuation (min / max dB)- / 35.00dB
High Band Attenuation (min / max dB)- / 25.00dB
Return Loss (Low Band / High Band)-
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Grade-
Qualification-
TT-DKEY-3442-SLFD15-5R950G-04TTR-ND,3442-SLFD15-5R950G-04TCT-ND,3442-SLFD15-5R950G-04TDKR-ND
in stockINR 56.16
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
1 1
Sku: TT-DKEY-3442-SLFD15-5R950G-04TTR-ND,3442-SLFD15-5R950G-04TCT-ND,3442-SLFD15-5R950G-04TDKR-ND
Description of product
Product Attributes:
SeriesSLFD
Product StatusActive
TypeDiplexer