PWR SPLTR, DC - 10000 MHZ, 50
Product Status Active
Insertion Loss 1.5dB
Frequency 0 Hz ~ 10 GHz
Specifications Isolation (Typ) 6dB, 6° Imbalance (Max)
Size / Dimension 0.900" L x 0.740" W x 0.570" H (22.86mm x 18.80mm x 14.48mm)
Package / Case Module
TT-DKEY-3157-ZX10R-14-S+-ND
Mini-Circuits
1 1
Mini-Circuits 3157-ZX10R-14-S+-ND
Sku: TT-DKEY-3157-ZX10R-14-S+-ND
Description of product
PWR SPLTR, DC - 10000 MHZ, 50
Product Status Active
Insertion Loss 1.5dB
Frequency 0 Hz ~ 10 GHz