20 DB DIR COUP, 1000 - 20000 MHZ
Product Status Active
Coupler Type Standard
Frequency 1GHz ~ 20GHz
Coupling Factor 20 ± 1dB
Applications General Purpose
Insertion Loss -
Power - Max -
Isolation -
Return Loss 26dB
Package / Case Module, SMA Connectors
Supplier Device Package Module
TT-DKEY-3157-ZVDC-20-0123+-ND
Mini-Circuits
1 1
Mini-Circuits 3157-ZVDC-20-0123+-ND
Sku: TT-DKEY-3157-ZVDC-20-0123+-ND
Description of product
Product Status Active
Coupler Type Standard
Frequency 1GHz ~ 20GHz