PWR SPLTR CMBD / BNC / ROHS
Product Status Active
Insertion Loss 0.9dB
Frequency 100 kHz ~ 200 MHz
Specifications Isolation (Min) 20dB, 9° Imbalance (Max)
Size / Dimension 6.690" L x 1.600" W x 1.530" H (169.93mm x 40.64mm x 38.86mm)
Package / Case BNC In-Line Module
TT-DKEY-3157-ZFSC-16-12+-ND
Mini-Circuits
1 1
Mini-Circuits 3157-ZFSC-16-12+-ND
Sku: TT-DKEY-3157-ZFSC-16-12+-ND
Description of product
PWR SPLTR CMBD / BNC / ROHS
Product Status Active
Insertion Loss 0.9dB
Frequency 100 kHz ~ 200 MHz