PWR DIV / N / ROHS
Product Attributes:
Series -
Product Status Active
Insertion Loss 0.3dB
Frequency 100 MHz ~ 900 MHz
Specifications Isolation (Min) 18dB, 1.5 VSWR (Max), 3° Imbalance (Max)
Size / Dimension 2.000" L x 2.000" W x 0.780" H (50.80mm x 50.80mm x 19.81mm)
Package / Case N-Type In-Line Module
TT-DKEY-3157-ZAPD-900-5W-N+-ND
Mini-Circuits
1 1
Mini-Circuits 3157-ZAPD-900-5W-N+-ND
Sku: TT-DKEY-3157-ZAPD-900-5W-N+-ND
Description of product
PWR DIV / N / ROHS
Product Attributes:
Series -
Product Status Active
Insertion Loss 0.3dB
Frequency 100 MHz ~ 900 MHz