6.5 DB EQUALIZER, 950 - 2150 MHZ
Product Status Active
Function Linear Equalizer
Frequency 950MHz ~ 2.15GHz
RF Type General Purpose
Secondary Attributes 3V ~ 5V Supply
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 6-SMD, No Lead
Supplier Device Package 6-SMD
Grade -
Qualification -
TT-DKEY-3157-VAEQ-2150R+TR-ND,3157-VAEQ-2150R+CT-ND,3157-VAEQ-2150R+DKR-ND
Mini-Circuits
1 1
Mini-Circuits 3157-VAEQ-2150R+TR-ND,3157-VAEQ-2150R+CT-ND,3157-VAEQ-2150R+DKR-ND
Sku: TT-DKEY-3157-VAEQ-2150R+TR-ND,3157-VAEQ-2150R+CT-ND,3157-VAEQ-2150R+DKR-ND
Description of product
Product Status Active
Function Linear Equalizer
Frequency 950MHz ~ 2.15GHz
RF Type General Purpose