BIAS TEE SMT, 20 - 2500 MHZ, 50
Product Status Active
Function Bias Tee
Frequency 20MHz ~ 2.5GHz
RF Type General Purpose
Secondary Attributes -
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 4-SMD, No Lead
Supplier Device Package -
Grade -
Qualification -
TT-DKEY-3157-TCBT-2R5G+TR-ND,3157-TCBT-2R5G+CT-ND,3157-TCBT-2R5G+DKR-ND
Mini-Circuits
1 1
Mini-Circuits 3157-TCBT-2R5G+TR-ND,3157-TCBT-2R5G+CT-ND,3157-TCBT-2R5G+DKR-ND
Sku: TT-DKEY-3157-TCBT-2R5G+TR-ND,3157-TCBT-2R5G+CT-ND,3157-TCBT-2R5G+DKR-ND
Description of product
Product Status Active
Function Bias Tee
Frequency 20MHz ~ 2.5GHz