3 WAYS CW PWR SPLTR, 20-1200 MHZ
Product Status Active
Insertion Loss 1.7dB
Frequency 20 MHz ~ 1.2 GHz
Specifications Isolation (Min) 16dB, 6° Imbalance (Max)
Size / Dimension 0.500" L x 0.380" W x 0.250" H (12.70mm x 9.65mm x 6.35mm)
Package / Case 8-SMD, No Lead
TT-DKEY-3157-SYPS-3-12W+TR-ND,3157-SYPS-3-12W+CT-ND,3157-SYPS-3-12W+DKR-ND
Mini-Circuits
1 1
Mini-Circuits 3157-SYPS-3-12W+TR-ND,3157-SYPS-3-12W+CT-ND,3157-SYPS-3-12W+DKR-ND
Sku: TT-DKEY-3157-SYPS-3-12W+TR-ND,3157-SYPS-3-12W+CT-ND,3157-SYPS-3-12W+DKR-ND
Description of product
Product Status Active
Insertion Loss 1.7dB
Frequency 20 MHz ~ 1.2 GHz