RF PWR DVDR 1.85GHZ-2.2GHZ 6SMD
Product Status Active
Insertion Loss 0.5dB
Frequency 1.85 GHz ~ 2.2 GHz
Specifications Isolation (Min) 17dB, 19dB Return Loss, 5° Imbalance (Max)
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W x 0.042" H (3.20mm x 1.60mm x 1.07mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
TT-DKEY-3157-SCN-2-22+TR-ND,3157-SCN-2-22+CT-ND,3157-SCN-2-22+DKR-ND
Mini-Circuits
1 1
Mini-Circuits 3157-SCN-2-22+TR-ND,3157-SCN-2-22+CT-ND,3157-SCN-2-22+DKR-ND
Sku: TT-DKEY-3157-SCN-2-22+TR-ND,3157-SCN-2-22+CT-ND,3157-SCN-2-22+DKR-ND
Description of product
Product Status Active
Insertion Loss 0.5dB
Frequency 1.85 GHz ~ 2.2 GHz