LIMITER 50 - 512 MHZ, 50
Product Status Active
Function Limiter
Frequency 50MHz ~ 512MHz
RF Type General Purpose
Secondary Attributes -
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 16-SMD, No Lead
Supplier Device Package -
Grade -
Qualification -
TT-DKEY-3157-RLM-512-4WL+TR-ND,3157-RLM-512-4WL+CT-ND,3157-RLM-512-4WL+DKR-ND
Mini-Circuits
1 1
Mini-Circuits 3157-RLM-512-4WL+TR-ND,3157-RLM-512-4WL+CT-ND,3157-RLM-512-4WL+DKR-ND
Sku: TT-DKEY-3157-RLM-512-4WL+TR-ND,3157-RLM-512-4WL+CT-ND,3157-RLM-512-4WL+DKR-ND
Description of product
LIMITER 50 - 512 MHZ, 50
Product Status Active
Function Limiter
Frequency 50MHz ~ 512MHz