RF PWR DVDR 90MHZ-150MHZ 6SMD
Product Status Active
Insertion Loss 0.9dB
Frequency 90 MHz ~ 150 MHz
Specifications Isolation (Min) 17dB, 1.9 VSWR (Max), 10.8° Imbalance (Max)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W x 0.059" H (3.20mm x 2.50mm x 1.51mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
TT-DKEY-3157-QCV-151+TR-ND,3157-QCV-151+CT-ND,3157-QCV-151+DKR-ND
Mini-Circuits
1 1
Mini-Circuits 3157-QCV-151+TR-ND,3157-QCV-151+CT-ND,3157-QCV-151+DKR-ND
Sku: TT-DKEY-3157-QCV-151+TR-ND,3157-QCV-151+CT-ND,3157-QCV-151+DKR-ND
Description of product
RF PWR DVDR 90MHZ-150MHZ 6SMD
Product Status Active
Insertion Loss 0.9dB
Frequency 90 MHz ~ 150 MHz