RF PWR DVDR 2.5GHZ-4.5GHZ 6SMD
Product Status Active
Insertion Loss 0.5dB
Frequency 2.5 GHz ~ 4.5 GHz
Specifications Isolation (Min) 16dB, 6° Imbalance (Max)
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W x 0.042" H (3.20mm x 1.60mm x 1.07mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
TT-DKEY-3157-QCN-45+TR-ND,3157-QCN-45+CT-ND,3157-QCN-45+DKR-ND
Mini-Circuits
1 1
Mini-Circuits 3157-QCN-45+TR-ND,3157-QCN-45+CT-ND,3157-QCN-45+DKR-ND
Sku: TT-DKEY-3157-QCN-45+TR-ND,3157-QCN-45+CT-ND,3157-QCN-45+DKR-ND
Description of product
RF PWR DVDR 2.5GHZ-4.5GHZ 6SMD
Product Status Active
Insertion Loss 0.5dB
Frequency 2.5 GHz ~ 4.5 GHz