90 HYBRID, 10 - 80 MHZ, 50
Product Status Active
Insertion Loss 0.45dB
Frequency 10 MHz ~ 80 MHz
Specifications Isolation (Min) 30dB, 6° Imbalance (Max)
Size / Dimension 0.803" L x 0.250" H (20.40mm x 6.35mm)
Package / Case 14-SMD Module
TT-DKEY-3157-JSPQ-80+-ND
Mini-Circuits
1 1
Mini-Circuits 3157-JSPQ-80+-ND
Sku: TT-DKEY-3157-JSPQ-80+-ND
Description of product
90 HYBRID, 10 - 80 MHZ, 50
Product Status Active
Insertion Loss 0.45dB
Frequency 10 MHz ~ 80 MHz