RF PWR DVDR 20MHZ-2GHZ 6SMD
Product Attributes:
Series -
Product Status Active
Insertion Loss 0.8dB
Frequency 20 MHz ~ 2 GHz
Specifications Isolation (Min) 15dB, 5° Imbalance (Max)
Size / Dimension 0.310" L x 0.220" W x 0.112" H (7.87mm x 5.58mm x 2.84mm)
Package / Case 6-SMD, Flat Leads
TT-DKEY-3157-ADP-2-20+TR-ND,3157-ADP-2-20+CT-ND,3157-ADP-2-20+DKR-ND
Mini-Circuits
1 1
Mini-Circuits 3157-ADP-2-20+TR-ND,3157-ADP-2-20+CT-ND,3157-ADP-2-20+DKR-ND
Sku: TT-DKEY-3157-ADP-2-20+TR-ND,3157-ADP-2-20+CT-ND,3157-ADP-2-20+DKR-ND
Description of product
RF PWR DVDR 20MHZ-2GHZ 6SMD
Product Attributes:
Series -
Product Status Active
Insertion Loss 0.8dB
Frequency 20 MHz ~ 2 GHz